Akcia

 • Exkluzívny moderny rodinny dom vo Veľkých Úľanoch v Ekoosade

  • Ponúkame na výstavbu priestranný 4 izbový rodinný dom dokončený na kľúč.
   MODERNÁ NOVOSTAVBA s rovnou strechou v obci Veľké Úľany, časť Ekoosada. Bungalov spĺňa požiadavky na bývanie 4 člennej rodiny.

   CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
   Zastavaná plocha domu : 162 m2
   Úžitková plocha domu: 123 m2

   DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: v zadnej časti domu je denná časť rodinného domu, ktorú tvorí veľkorysá obývacia izba prepojená s jedálňou a kuchyňou, z obidvoch je prístup na terasu. Výška stropu je 3,6m.
   Vľavo je spálňa s priestranným šatníkom. V prednej časti sú dve samostatné izby.
   V strede domu je kúpeľňa, vaňa alebo sprchový kút, toaleta, technická miestnosť, samostatná toaleta, sklad a šatník.

   POPIS MATERIÁLOV:
   – Steny brúsená tehla POROTHERM 300 mm
   – Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr.150 mm
   – Zateplenie stropu hr.400 mm
   – Rovná strecha, obývačka a kuchyňa vyvýešený strop 3,60 m
   – Kvalitné 6 komorové plastové okná Gealan vo farbe Anthracit– trojsklo
   – Plávajúca podlaha v izbách, v obývačke a na chodbe, inak keramická dlažba
   – Podlahové elektrické kúrenie s termostatom v každej izbe
   – Elektrický bojler na prípravu teplej vody
   – Predprípravu na elektrický Biokrb
   – Komplet elektrické rozvody, rozvody vody, kanalizácie

   DOM DOKONČENÝ NA KĽÚČ:
   Obsahuje plávajúce podlahy, dlažbu, sanitu a obklady v kúpeľni a WC, interiérové dvere, stierky, vymaľovaný na bielo, pozemok.

   Exteriér domu oplotenie, chodníky, terasu je možné dokončiť podľa vkusu a požiadaviek klienta pri osobnom stretnutí, cena dohodou.

   VÝHODY DOMU :
   – Kvalitná priestranná novostavba r.2018
   – Dobré dispozičné riešenie
   – Nová štvrť

   EKOOSADA – časť medzi Veľkými Úľanmi a Jelkou je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná nová časť novostavieb. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie.

    

   CENA DOMU NA KĽÚČ : 119.000 €
   Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

 • Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo Veľkých Úľanoch – EKO OSADA, okres Galanta. Výstavba rodinného domu v súčasnosti prebieha, predpokladané dokončenie je začiatkom mája tohto roku.
  Jedná sa o dom so sedlovou strechou (krytina Bramac) o rozlohe 162 m² umiestnený na 7,81 árovom pozemku, úžitková plochá 123,5 m², bol postavený z tehál Porotherm.
  Dispozičné riešenie domu:
  4 samostatné izby, kuchyňa spojená s obývačkou, zádverie, chodba, kúpeľňa s WC, pri vstupe ďalšie samostatné WC, špajza, technická miestnosť.
  V dome je podlahové elektrické kúrenie DEVI, na výrobu teplej úžitkovej vody slúži 120 L elektrický bojler. V izbách je vyčlenený priestor na roldory. Kúpeľni je sprchový kút, vaňa, umývadlo a WC Geberit. V technickej miestnosti sa nachádza vstup na povalu, predpríprava na práčku.
  V dome sú plastové okná Gealan s trojsklom vnútri biele, z vonka vo farbe antracit. Komín Schiedel s externým prívodom vzduchu. V izbách, v obývačke a na chodbe je plávajúca podlaha, v kúpeľni, vo WC, v technickej miestnosti a v predsieni je keramická dlažba. Rozvody na optický internet a káblovú televíziu po celom dome.
  Vzdialenosť z Veľkých Úľan do BA je 40 km, do GA 15 km. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť (pošta, materské školy, základná škola 1-9 slovenská, maďarská, lekári – obvodný, detský, zubný, gynekológ, lekáreň, banka, obchody, reštaurácie, kultúrne zariadenia, knižnica, športové rekreačné a relaxačné zariadenia).
  Na okolí je výstavba nových rodinných domov, vybudovaná cesta, pouličné osvetlenie. V blízkosti je cyklocesta, možnosť relaxovať pri vode, v neďalekom lese a v prírode. V susednej dedine sa nachádza celoročné termálne kúpalisko s vodnými atrakciami. Možnosti využitia iných atrakcií v okruhu 10 km: kempovanie, stanovanie, splav Malého Dunaja, požičovňa člnov a kajakov, paintball, tenis, vodné bicykle a mnoho iného.
  V samotnej EKO OSADE je už vybudované fitness centrum, tenisové kurty, čerpacia stanica, ktoré sú už v prevádzke, v blízkej budúcnosti sa vybuduje nový obchodný komplex.
  Cena domu je 146.000,- Eur, do tejto ceny je zahrnutý už aj pozemok. Ostatné vybavenie čo sa týka exteriéru ako oplotenie, brána, parková úprava pozemku je možnosť dohody so staviteľom na kompletnej finalizácii podľa vlastných predstáv.
  Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotéky.
  Zabezpečujeme komplexný právny aj technický servis pri prevode nehnuteľnosti.

 

Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu dokončený 3 izbový byt v obci Veľké Úľany, časť Ekoosada.
Tehlová novostavba s rovnou strechou sa skladá z 2 bytov na prízemí a 2 bytov na poschodí, spoločným schodiskom.
Bytovka je postavená z tehly Porotherm (30 cm) so zateplením – polystyrén (15 cm).
Ukončenie stavby plánované na December 2019.3 izbový byt s vlastným parkoviskom pre 2 autá. Úžitková plocha bytu je o rozlohe 81,68 m2, vrátane loggie 4 m2.
Dispozičné riešenie: 2 samostatné izby, kuchyňa prepojená s obývacou izbou s východom na loggiu 9m2 , kúpeľňa s toaletou. Na chodbe bytovky je samostatná komora 4m2 ku každému bytu.Byt sa predáva dokončený na kľúč za cenu 82.500 €
V cene sú zahrnuté 6 komorové plastové okná Salamader s izolačným trojsklom antracit/biela, sádrové omietky, maľovka na bielo, elektrické podlahové kúrenie. Vlastný bojler. Predpríprava – prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák, internet, klimatizácia.
V štandarde je v cene komplet kúpeľňa s veľkým sprchovým kútom (prípadne vaňa), sanita, dlažba, obklady, toaleta, parkety, interiérové dvere so zárubňou.VÝHODY BYTU:
– novostavba
– dobré dispozičné riešenie
– veľkosť bytu,
– náklady na energie 100 € / mesačne komplet
– patrí k nemu súkromné parkovacie miesto (2 kusy)

EKOOSADA – časť medzi Veľkými Úľanmi a Jelkou je nová lukratívna zóna, ktorá je určená na výstavbu rodinných domov, pekná časť novostavieb. Dobrá lokalita pre bývanie, pekné, tiché a slnečné prostredie. Sú tu tenisové kurty, fitness centrum, kaviareň. Na začiatku je benzínová pumpa AvaJett.
Dobrá občianska vybavenosť obce Veľké Úľany – nachádza sa tu Materská škola, Základná škola 1-9 (slovenská aj maďarská), obchody, reštaurácie, kostoly, pošta, banka, obecný úrad, kúpalisko, ihrisko, zdravotné stredisko – obvodný lekár, detský lekár, zubár, gynekológ, lekáreň, dobré autobusové spojenie do miest – Galanta, Bratislava 40km. V blízkosti je EkoPark so zvieratkami a možnosťou rybolovu, posedenia a grilovania v prírode.

Zapáčil sa Vám tento byt?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

Cena DOKONČENÝ NA KĽÚČ: 82.500 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.